Front-end developer: html/css/js

Pojď s námi tvořit moderní a úspěšné internetové prezentace a e-commerce projekty.

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost HTML/Latte, CSS/Sass,
  • zkušenosti s tvorbou webů,
  • myšlení s ohledem na responsivní design a použitelnost,
  • základní povědomí o SEM,
  • tvůrčí nadšení, dobré nápady, pracovitost, pečlivost,
  • týmové založení a motivaci se neustále vzdělávat a zdokonalovat.

Výhodou:

  • práce s vektorovou grafikou SVG,
  • znalost problematiky webových fontů,
  • základy v PHP (Nette) a JavaScriptu.

Náplň práce:

  • webové prezentace a e-shopy na základě grafických podkladů,
  • spolupráce na návrhu koncepce i grafické úpravy a zlepšování prezentací (UX/UI),
  • konzultace se zákazníkem,
  • zvyšování efektivity týmu,
  • zlepšování standardů,
  • vývoj CMS cPilot.

Nabízíme:

  • jistou práci na HPP ve stabilní firmě,
  • pevnou mzdu s odměnami a benefity,
  • zajímavé projekty,
  • jistý profesní i osobní růst,
  • další vzdělání,
  • kancelář v Brně.

Chci se stát součástí posádky Pilot.

Máš-li zájem o spolupráci, tak nám napiš něco o sobě. Rádi se pak setkáme osobně.

Napiš nám