Specialista pro internetový marketing

Strategie internetového marketingu pro jednotlivé projekty, optimalizace webů (SEO), správa, tvorba a vyhodnocování PPC kampaní ...

Náplň práce:

  • strategie internetového marketingu pro jednotlivé projekty
  • optimalizace webů (SEO)
  • správa, tvorba a vyhodnocování PPC kampaní
  • produktová optimalizace pro zbožové systémy (Heuréka, Zboží.cz, …)
  • spolupráce s programátorem webových aplikací
  • hodnocení výkonu a reporting

Požadujeme:

  • přehled v nejmodernějších trendech on-line marketingu
  • praxi v SEM (SEO, PPC, ...)
  • výbornou znalost systémů AdWords a Sklik
  • výbornou znalost Google Analytics
  • znalost mobilního marketingu a sociálních sítí
  • analytické myšlení a schopnost práce v týmu
  • ochotu k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • práci v rozvíjejícím se týmu
  • spolupráci na zajímavých aplikacích
  • školení a zvyšování kvalifikace
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení

Chci se stát součástí posádky Pilot.

Máš-li zájem o spolupráci, tak nám napiš něco o sobě. Rádi se pak setkáme osobně.

Napiš nám